Резервната скамейка на Барселона вече има все по-голяма тежест в мачовете, анализира вестник "Спорт".

При вчерашния пълен обрат с 2:1 като гости на Елче каталунците спечелиха с голове на две резерви. Появилият се на почивката Феран Торес изравни, а влезлият в 75-ата минута Мемфис Депай заби победния гол с невероятно изпълнение от бялата точка.

Така последните пет шампионатни попадения на Барса са вкарани от резерви. В списъка са Осман Дембеле, Люк де Йонг, Мемфис и Феран, като първите трима избухнаха срещу Атлетик Билбао.

Преди това резервата Люк де Йонг вкара късния изравнителен гол срещу Еспаньол в 96-ата минута при равенството 2:2.

Шави направи силни зимни трансфери, подсилвайки атаката си. И когато нещата не вървят добре за титулярите, той вкарва смазваща мощ от пейката...