Доскорошният помощник-треньор на Левски Елин Топузаков ще застане начело на Левски поне до края на годината. Това обяви на извънредния брифинг спортният директор на клуба Стансилав Ангелов-Пелето.
Асен Букарев ще бъде асистент на Топчо. Както е известно, досегашният треньор на тима Люпко Петрович подаде оставка часове преди шампионатния мач с Берое.
Пелето призна, че двамата млади специалисти ще получат пълен картбланш в оставащите мачове през 2016-а година и в случай че разкрият потенциала, който притежават, може да продължат съвместната си работа като треньор и помощник на “Герена” и след Нова година.
"Елин Топузаков ще води Левски до края на годината, негов асистент ще бъде Асен БУкарев. Ние не сме луди, когато върви отбора да спрем да плащаме.Комуникацията ни с Люпко Петрович бе много добра. Той не е изразявал пред мен недоволство", каза Станислав Ангелов.
"За мен е странно, че всичко се случи два преди мача. Той знае много добре, че това, което прави ще развали обстановката в клуба. Не знам какъв е мотивът му, но това според мен цели разединяването на левскарската общност. Нямам никакво обяснение. Винаги съм носил отговорността за действията си".
"Никога не съм се крил, дори когато съм грешал. Винаги съм се показвал с лицето и с името си. За мен истинските мъже и хора се познават в трудните моменти. Добре, че не стигнахме до трудни моменти с Люпко Петрович. Казвам го с уважение, защото всичко щеше да бъде много по-трудно", добави Пелето.







Пътни експерти: Участъкът от катастрофата на АМ "Хемус" е в отлично състояние
Фирмата превозвач след тежката катастрофа на "Хемус": Водачът никога не е бил лишаван от правоуправление
Централна прогноза
Градушката в Трявна - невиждана от половин век: "Колите са помлени"
Радев и кабинетът ще взимат спешни мерки срещу инфлацията
Рубио носи Nike Venezuela докато лети за Китай, сравниха го с Мадуро
Пеканов за Борисов и Пеевски: Имат възможности, да си организират сами защита
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар01:20 | 25 окт 2016 г.
00:10 | 25 окт 2016 г.
22:20 | 24 окт 2016 г.
21:08 | 24 окт 2016 г.
20:29 | 24 окт 2016 г.
20:27 | 24 окт 2016 г.
19:48 | 24 окт 2016 г.
18:56 | 24 окт 2016 г.
18:28 | 24 окт 2016 г.
Напиши коментар