Новият главен селекционер на Левски Георги Чиликов се завърна от Португалия и Франция с набелязани поне 15 футболисти, научи „Меридиан Мач". Той бе на мисия да търси качествени играчи за зимна селекция, с които да се вдигне класата на отбора.
Бургаският специалист е намерил по няколко варианта за всеки един пост, на който „сините" търсят играчи. Някои от тях са от много висока класа, но на този етап не се знае дали биха се съгласили да играят в България.
Други се явяват компромисен вариант за селекцията, като тепърва всички набелязани ще бъдат обсъдени със спортния директор Станислав Ангелов и треньора Елин Топузаков. Общият брой на харесаните обаче е над 15, като тепърва ще се преценява колко да бъдат взети. Със сигурност Левски търси десен бранител, плеймейкър и крило, а може да има и още нови.
Както е известно, преди няколко дни лично собственикът на „сините” Спас Русев даде зелена светлина за качествена селекция през зимата. Той сам анонсира визитата на Георги Чиликов в чужбина и обяви, че ще даде необходимите средства за добри попълнения.
Остава само въпросът, че ако се стигне до треньорска смяна през зимата, новият наставник няма да има реална дума по трансферите, които се предполага, че трябва да са задействани дотогава.







Костадинов: Няма вариант да подкрепим ново правителство в този парламент
Рецепта от тефтера на баба: Банички на тиган
Тошко Йорданов: Не се сърдя на Борисов, решението беше взето от трите партии
Калас и Кос призоваха Босна и Херцеговина да се придържа към курса към ЕС
Люлинският кмет предлага намаляване с 25% на таксата за битови отпадъци за жителите на квартала
Двама души са загинали през последното денонощие
Учени разкриха реалните ползи и рискове на медицинския канабис
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Поредното изискване на ЕС вдига цената на новите автомобили
Как да шофирате безопасно по заледен склон
Българската федерация по карате киокушин отличи най-добрите си състезатели за 2025
Дерек Чисора разочарован от нокаута на Кубрат Пулев
България с три световни титли от Световното първенство на KWF
Ули Вегнер: Кубрат беше в идеална форма
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар18:50 | 2 ное 2016 г.
16:39 | 2 ное 2016 г.
Напиши коментар