Настроението в Левски изглежда доста приповдигнато.

Една от звездите на тима Бабатунде Адениджи потанцува пред камерата на клубната телевизия, а Роман Прохазка влезе в ролята на оператор. 

"Сините" проведоха две тренировки през днешния ден.

Второто занимание обаче се проведе във фитнеса, а определено си личи, че под ръководството на Елин Топузаков отборът тренира с изключително добро настроение.