Треньорът на Левски Делио Роси обясни защо Нашименто изпълни дузпата, която бе изпусната в 94-ата минута на двубоя между Левски и Етър, който завърши 1:1.
"След първите 5 минути трябваше да водим с 2:0. Изпуснахме невероятни положения. След това те се затвориха, а ние губехме ритъм. Второто полувреме стана тази нелепа грешка на Кръстев и мачът стана труден.
Успяхме да се върнем, играхме нелошо, но не стигнахме до победата. Грешки се правят винаги, никой не е застрахован. Нито пазя, нито бия дузпи и нищо не мога да направя. Съотборниците им обаче опитаха да компенсират техните грешки.
Трябва малко повече концентрация. Но когато създаваш положения, рано или късно ще започнеш да ги вкарваш. Нашименто е дузпаджия. Отборът, от който го взехме, изпълняваше дузпите.
Всеки може да сгреши. Костов беше доста изморен. Имам трима централни нападатели и трябваше да ги видя. Ривалдиньо има нужда да играе, защото не е готов. Знам какво може Костов, но когато играем през три дни, трябва да знам и другите какво могат", каза Роси.







Жестоко убийство с метална тръба в Монтана
Брокери: До 10% покачване на цените на жилищата тази година
Силяновска също се обади за промяната на Конституцията
4 грешки при приготвянето на смути
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар06:56 | 12 мар 2018 г.
02:39 | 12 мар 2018 г.
01:42 | 12 мар 2018 г.
Напиши коментар