Футболистите на Левски са длъжни да се адаптират към футболната философия на Делио Роси, защото той е движещата сила на отбора към успехи, заяви крилото Паулиньо. Той беше награден за футболист на 24-ия кръг на Първа лига и на пресконференцията говори още за своята адаптация към клуба и за предстоящия двубой с ЦСКА.
"Делио Роси е опитен треньор, който е преминал през големи клубове в Италия. Ние трябва да се адаптираме към неговата философия, защото той ни дърпа напред. Благодаря на Господ, че получих шанс да играя в Левски. Моите съотборници ми помагат всеки ден и се надявам заедно с тях да печеля много награди. В България се чувствам добре и съм изключително щастлив", каза бразилското крило на Левски.
"Адаптирането ми в Левски премина изключително леко и това се случи благодарение на всички в клуба. Те създадоха среда, в която ми беше лесно да го направя. Така мога да се съсредоточа към това да търся възможно най-добрата ми форма. Хората са изключително гостоприемни, но аз трябва да науча и английски, за да бъда по-комуникативен", добави Паулиньо, който вкара гол на Черно море в 24-ия кръг за победата с 3:2.
"Всеки мач е изключително важен не само за нас, а и за феновете и хората от клуба. Работим всеки ден, за да постигаме максимално високи резултати и всички да бъдат доволни от това, което правим. За нас този мач (срещу ЦСКА) е важен и трябва да работим здраво през седмицата, за да го спечелим. Всеки мач е важен, но този има по-голямо значение за феновете", завърши той.








Обедна емисия
Д-р Бойко Пенков: Преди 26 години не си представях така НЗОК
Предимно слънчево, със слаб вятър и температури до 30° ще е утре
Новият председател на СДС е Илия Лазаров
Повдигнаха обвинения на директора на ВиК-Бургас и на негов служител
Електрическите коли в ЕС могат да заменят 190 млн барела петрол годишно
Chery заменя целия автомобил, ако батерията се запали
11 коли с най-голям потенциал да се превърнат в класики
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Алекс Волкановски сподели очакванията си за реванша между Макгрегър и Холоуей
Хавиер Ибаниес ще боксира за титла на WBC
Хабиб потвърди: Умар Нурмагомедов започна подготовка за битката със Сонг Ядонг
Макс Холоуей вече мисли за Махачев и Гейджи преди битката с Макгрегър
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар20:52 | 12 мар 2018 г.
20:02 | 12 мар 2018 г.
19:55 | 12 мар 2018 г.
19:30 | 12 мар 2018 г.
16:40 | 12 мар 2018 г.
16:30 | 12 мар 2018 г.
15:57 | 12 мар 2018 г.
15:22 | 12 мар 2018 г.
Напиши коментар