Левски отнесе глоба от 2000 лева от Дисциплинарната комисия след загубения финал за Купата на България срещу Славия. Причината са вулгарни скандирания от страна на феновете по време на срещата, както и хвърлени предмети.
Освен това трима футболисти на "сините" са със спрени състезателни права. Холмар Ейолфсон и Жорди Гомес няма да играят в следващите два мача на отбора - срещу Лудогорец и ЦСКА.
Хали Тиам ще пропусне само гостуването на столичани в Разград. От Левски са задължени да възстановят и щетите на Националния стадион "Васил Левски".








"Левски" започва срещу "Дунав", сезонът тръгва на 17 юли
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Централна емисия
Централна емисия
Как да намалите болката и отоците в краката?
Тръмп: Иран атакува с най-малко 4 дрона кораби, минаващи през Ормузкия проток
Защо Русия мобилизира жените си за война
Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на "Тракия”
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар12:17 | 11 май 2018 г.
23:38 | 10 май 2018 г.
22:50 | 10 май 2018 г.
18:52 | 10 май 2018 г.
Напиши коментар