Левски отнесе глоба от 2000 лева от Дисциплинарната комисия след загубения финал за Купата на България срещу Славия. Причината са вулгарни скандирания от страна на феновете по време на срещата, както и хвърлени предмети.
Освен това трима футболисти на "сините" са със спрени състезателни права. Холмар Ейолфсон и Жорди Гомес няма да играят в следващите два мача на отбора - срещу Лудогорец и ЦСКА.
Хали Тиам ще пропусне само гостуването на столичани в Разград. От Левски са задължени да възстановят и щетите на Националния стадион "Васил Левски".








Експерти в спор за Бюджет 2026: Къде отиват парите на държавата?
4 зодии привличат значително изобилие и късмет на 27 юни 2026
Влакът Карлово - Бургас се запали
Петрол и патриарх: Как с позицията си за Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС?
Елегантна визия дори със сива коса
Димитров: Бюджетът ни връща към Виденовата криза
Съмишленикът на Путин и бивш министър на отбраната Сергей Иванов почина на 73
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар12:17 | 11 май 2018 г.
23:38 | 10 май 2018 г.
22:50 | 10 май 2018 г.
18:52 | 10 май 2018 г.
Напиши коментар