Ръководството на Левски и халфът Жорди Гомес преговарят за раздяла. Очаква се тя да стане факт до края на месеца. 33-годишният футболист пристигна на “Герена” преди година. Той бе несменяем титуляр - през 2017/18 записа 38 двубоя във всички турнири, в които отбеляза 5 гола. Гомес бе човекът, който пропусна дузпа във финала срещу Славия за Купата на България, който в редовното време завърши 0:0, а впоследствие “сините” загубиха след удари от бялата точка.
През тази кампания Гомес също бе на терена във всички мачове - влезе като резерва единствено при равенството с Черно море, а в останалите бе титуляр. Той още не е открил головата си сметка, а онзи ден асистира на Станислав Костов при попадението на нападателя срещу Ботев (Враца). Гомас обаче вероятно щеше да играе по-рядко, ако не бяха контузиите на Кали Тиам и Филипе Нашименто, както и ако Левски не бе изпуснал през лятото Роман Прохазка като свободен агент. Испанецът бе един от хората, които надигнаха глас в съблекалнята, след като шефовете забавиха възнагражденията на отбора.
От ръководството на клуба вече работят по привличането на нов халф. Освен да се вземе полузащитник, новият треньор Славиша Стоянович настоява и за привличането на бек и нападател.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар13:00 | 7 авг 2018 г.
11:07 | 7 авг 2018 г.
09:58 | 7 авг 2018 г.
09:54 | 7 авг 2018 г.
09:28 | 7 авг 2018 г.
08:18 | 7 авг 2018 г.
08:14 | 7 авг 2018 г.
08:09 | 7 авг 2018 г.
Напиши коментар