Левски намери място в интересна класация на Международния център за изследване на спорта. "Сините" се наредиха в Топ 20 на отборите в Европа с най-много чужденци.
Столичани заемат 14-о място. През сезона до момента от "Герена" са използвали 17 легионери и само 6 българи, пише "Тема спорт".
Дебют чакат двама иностранци - френският бранител Луи Нганиони и бразилският нападател Луан Виана. Когато и те запишат игрови минути, Левски ще изравни рекорда си от миналия сезон, когато използва 19 чужденци.
Начело на класацията е Омония (Никозия), следван от Челси и Арсенал.








Международно признание: Postbank беше избрана за член на Консултативния AI форум към Европейската комисия
5 признака, че е време да смените автомобилните си гуми с нови
България е с най-голям ръст на цените на горивата в ЕС
СО: Топлопроводите в "Студентски град" и "Мусагеница" са в тревожно състояние (+СНИМКИ)
Вълнуващи футболни емоции през Мондиал 2026
Общината е категорична: Строежът на небостъргач на "Черни връх" няма да бъде допуснат
Спря водата в два района на Халкидики заради кражба на кабели
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Дилъри връщат пари, ако пробегът на електромобил е по-малък от обявения
Ferrari Enzo стана най-скъпата кола, продадена в интернет
Безпилотният Xiaomi YU7 GT се оказа по-бърз от Mercedes-Benz G55 AMG с шофьор
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Защо децата си гризат ноктите?
Коментари
Напиши коментар10:19 | 16 окт 2018 г.
10:37 | 13 окт 2018 г.
16:45 | 12 окт 2018 г.
14:20 | 12 окт 2018 г.
11:11 | 12 окт 2018 г.
Напиши коментар