Треньорът на Левски Славиша Стоянович ще има тежката дума за всеки един от новите играчи, които се очаква да бъдат привлечени на “Герена”, пише "Меридиан мач".
Специалистът си е издействал това право в разговорите със Спас Русев, които е провел преди и след мача с Берое. Словенецът дори е получил правото да търси футболистите, които му трябват у нас и в чужбина.
Причината за това е, че специалистът не иска да се повтори нова издънка като тази с Луан Виана. Бразилският нападател дойде на “Герена” в последния момент преди да затвори пазарът. Таранът обаче има само 11 минути на сметката си, откакто бе привлечен. той първо трябваше да наваксва с подготовката, а след това така и не успя да се пребори с конкуренцията на Станислав Костов и Сержиу Буш.
До този момент в съблекалнята има само един играч, който дойде с изрична препоръка от Стоянович - Богдан Вашчук. Халфът обаче не успя да покаже напълно възможностите си, след като се контузи преди дербито с лудогорец и не успя да се възстанови за останалите мачове до края на есента. Естонският национал все пак ще има възможност да го направи до края на лятото, защото от представянето му ще зависи дали Левски ще го задържи и за следващия сезон.







Марио Кирилов: Шампионът трябва да бъде дисциплиниран и в залата, и в живота
Песков: Няма основания за подобряване на отношенията между Русия и ЕС
Коко Шанел е мащабен, галактичен творец и реформатор
Русия учи децата си на война: Оръжия, бойна медицина и оцеляване в училище
Дунав пада до невиждани нива на места: Юлиян Попов с важно предупреждение
След наводнението в Струмяни: Търсят доброволци, вода и оборудване
Турция с остро предупреждение към Украйна след обстрела на турски кораб
На път домашен любимец - ето някои интересни решения
Вандали потрошиха първия Koenigsegg Gemera
Защо полицията в Дубай кара Ferarri, Lamborghini и Bugatti
Новите коли отново ще поскъпнат - производителите посочват сериозен проблем
Сонг Ядонг зарадва Шанхай нокаутирайки Умар Нурмагомедов
Денис Гомес смълча Шанхай с брутален нокаут с лакът
Кай Асакура нокаутира Аори Киленг с брутален хай кик
UFC Fight Night 286 в Шанхай: Резултати и пълна карта
Създадена е най-голямата карта на аутизма
Двойно кафе и кратка дрямка помагат за ободряване при шофиране за кратко
Имунните профили при шизофрения и разстройствата на настроението – различни
Първична аменорея – кога цикълът изобщо не идва?
Коментари
Напиши коментар17:32 | 18 дек 2018 г.
12:04 | 18 дек 2018 г.
12:01 | 18 дек 2018 г.
11:18 | 18 дек 2018 г.
Напиши коментар