Бившият футболист и треньор на Левски Емил Велев - Кокала не планира никакви тържества по повод десетата година, откакто изведе “сините” до титлата. Нещо повече - специалистът смята, че подобна годишнина без трофей на “Герена”, е нещо недопустимо.
“Десет години без титла и купа - това не може да се случва в отбор от ранга на Левски. Лошото е, че феновете свикнаха с това нещо. Сега си пишем десета загубена година. Това са пропилени пари и всичко", сподели легендата.
"Дори и да се спечели баражът за Лига Европа, аз това не мога да го приема. Откърмен с титли на Левски и като футболист, а после и като треньор. Не е имало празна година! А сега…Слушам, че бюджетът щял да се намалява и да се налагат млади футболисти."
"Това звучи хубаво, но трябва да стане и с преследването на цели и спечелването на някакъв трофей. Хора, разберете го това - Левски не може без титли и купи! Левски е отбор, от който трябва да се изисква. Левски трябва да държи високо ниво”, коментира Кокала пред “Тема Спорт”.
Той говори и за предстоящия мач с ЦСКА днес от 18,00 часа.
“Предимството на Левски е, че не се бори за нищо и в последно време играе освободено. Съперникът знае отлично за какво играе. Дербито ще бъде оспорвано, но Левски няма от какво да се притеснява”, казва Емил Велев, който допълва, че не вижда нищо лошо в това бившият наставник на “сините” Люпко Петрович да стигне до титлата и с ЦСКА.








Централна емисия
Smile достигна рекордна орбита и започва лов на тайните на Земята
България и Турция задълбочават парламентарния диалог в НАТО
Николов: В район „Приморски” установихме нещо доста по-притеснително
Корман Исмаилов: ДПС е приключило
Челен удар край Луковит:14-годишно дете пострада тежко
Украйна не е единствената бойна организация, която оформя автономна война
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Шампионска титла и два сребърни медала за България от Европейското по сумо
Зандър Заяс прие с достойнство първата загуба в кариерата си
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар12:15 | 21 май 2019 г.
12:14 | 21 май 2019 г.
12:14 | 21 май 2019 г.
12:14 | 21 май 2019 г.
12:13 | 21 май 2019 г.
12:13 | 21 май 2019 г.
12:06 | 21 май 2019 г.
10:09 | 21 май 2019 г.
09:41 | 21 май 2019 г.
Напиши коментар