Треньорът на Левски Петър Хубчев държи отборът да бъде подсилен с поне трима нови през зимата. Той иска да му бъде осигурен краен защитник със силен ляв крак, който да бъде алтернатива на Иван Горанов. Столичани търсеха попълнение в тази зона и през лятото, но не намериха удачен вариант, пише Топспорт.
Левски ще опита да привлече и класен плеймейкър. На този пост през сезона играят Филипе Нашименто и Франко Мазурек, но Хубчев иска да засили конкуренцията.
На този етап аржентинецът е със статут на резерва, въпреки че се очакваше да замести продадения Давиде Мариани.
Специалистът държи да бъде привлечен и дефанзивен халф. Хубчев настояваше за такъв още през лятото, но до трансфер така и не се стигна.
Бившият национален селекционер иска футболист с профила на Стефан Баджи от Лудогорец, който да бъде партньор на Хали Тиам в центъра на терена.
До момента като такъв се подвизава Мартин Райнов, но той разочарова в голяма част от мачовете на отбора. Не е ясно защо Хубчев не налага там Нуно Рейш.








Хороскоп за 22 юни 2026: Добри новини и интересни срещи за зодиите
Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Моторист загина в Русе
Как да се предпазите от кърлежи това лято?
Ямал: Мечтал съм да бъда на Световното, последният турнир гледах от класната стая
Германия започва масова депортация на афганистанци
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар