Левски и Кали Тиам сближават позициите си за подписването на нов договор. Настоящото споразумение между двете страни изтича в края на сезона. Това означава, че сенегалският дефанзивен халф вече може да разглежда оферти от други отбори и да преговаря за трансфер като свободен агент през лятото.
От “Герена” направиха постъпки за нов договор на играча още в края на есенния полусезон. Тогава обаче Тиам постави доста високи финансови условия. Той е пожелал немалко увеличение на заплатата, въпреки че в момента е един от най-добре платените играчи на “Герена”. В последните дни обаче полузащитникът е понамалил претенциите си, пише "Тема спорт". Двете страни ще продължат преговорите след завръщането на играча от ваканция. Той трябва да започне подготовка с тима на 9 януари.
Полузащитникът пристигна в Левски в началото на 2018 година по настояване на Делио Роси. Първите 6 месеца Кали игра при “сините” като преотстъпен от МТК. Той бързо се утвърди в стартовата единайсеторка и в края на сезона от “Герена” откупиха правата му. През миналата кампания 25-годишният халф бе на терена в общо 32 срещи, в които вкара 3 гола. През есента си спечели доверието и на Петър Хубчев. Той дори изчисти играта си и вече получава далеч по-малко жълти картони - през есента видя 4 жълти картона в 15 мача, докато през сезон 2018/19 бе декориран в жълто 11 пъти в 29 срещи.
С изтичащ договор е и друг чуждестранен халф - Филипе Нашименто. Към момента обаче от Левски не са заинтересувани от преподписването му.







Администрацията живее в привилегирован режим, докато бизнесът изнася тежестта
Централна емисия
Доверието в правосъдието изчезва, общественият гняв расте
Мъж е с 90% изгаряния след пожар във варненско село
Без ток, без вода: Възрастна художничка оцелява 20 години
Китай предупреждава за засилване на чуждестранния шпионаж в земеделието
Nissan и Mercedes затварят съвместната си фабрика
Tesla Model Y започна сам да се обажда по телефона
Как шофьорите в Париж се справят без знака "Стоп"
Mazda работи над ДВГ, който улавя собствените си CO2
Риксън Грейси срещу Александър Карелин в UFC?!?
Арман Царукян: „Хукър е гнил човек — искам да му разбия мутрата“
Уолдо Кортес-Акоста: „Едно бъркане в окото няма да ме спре – аз съм друга порода!“
Норма Дюмон: „Не искам да чакам бой за титлата – искам да остана активна“
Как се формира биологичният ни часовник?
Стресът се отразява видимо върху стойката и дишането, когато е хроничен
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Коментари
Напиши коментар18:39 | 3 яну 2020 г.
11:37 | 3 яну 2020 г.
08:09 | 3 яну 2020 г.
Напиши коментар