Изпълнителният директор на Левски Павел Колев коментира драмите с акциите на клуба от тази сутрин.
"Това, което можем да направим, е да разрешим казуса. Търсих Васил Божков, в момента нямам връзка с него. В някакъв момент ще трябва да говорим. Няма да направим никакъв ход. Акциите са пробрани и не можем да разполагаме с тях. Водят се собственост на Георги Попов. Всички варианти за Левски са възможни".
"Вече казах, че цялата администрация продължаваме да изпълняваме задълженията си, за да не блокираме работата. Не искам да влизам в квалификации. Левски, с клуб с 106-годишна история, не заслужава това, но нищо не зависи от нас. Надявах се, че Васил Божков трябва да се раздели с акциите по начин, с който да има варианти за спасение. Сега сме с вързани ръце".
"Това, че документите са тук, не означава нищо. Нямам представа защо акциите не са запорирани. Няма причина това да стане, защото дружеството функционира нормално и всичко е редовно. Това, което знаем, че докато няма вписване в книгата на акционерите, смяна на собствеността няма. Най-добрият вариант е акциите да бъдат върнати на Левски, което носи и последствие. Но това може да освободи клуба от морална обремененост, която според мен спъва клуба, който има огромен потенциал", каза Колев.








От "Златната игла" до Кан: Пътят на Ивет Бианки в света на висшата мода
58-годишна жена загина при пожар в къща във Варна
Китайски хороскоп за 29 юни 2026: Самотата свършва за 4 зодии
Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца
Гуцанов: Това, което става във Варна, е върхът на айсберга
Фризьори съветват как да запазим цвета на косата си след боядисване
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Георги Аначков донесе трети медал за България от Европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар14:21 | 13 май 2020 г.
14:19 | 13 май 2020 г.
14:15 | 13 май 2020 г.
Напиши коментар