Новият основен акционер на Левски Наско Сираков започва със съкращенията в клуба. Те ще засегнат най-вече хората от администрацията на "Герена".
За начало ще бъдат премахнати някои щатове, открити през последната година. Според новите шефове те само надуват разходите на клуба. В това число са шефовете на охраната и на автопарка.
Първият бе назначен след побоя над служител на клуба. Тогава сериозно бе засилена отбраната на стадиона.
Вторият отговаря за двата автобуса и за няколко служебни коли, което изглежда бесмислено на ръководството, предвид тежката финансова ситуация. В най-скоро време се очаква да има и други съкращения, където Сираков прецени, че са раздути щатовете.
Промените вече засегнаха и няколко поста на "Герена". Върнат беше старият администратор на отбора Райко Якимов. От известно време на кормилото на автобуса на първия тим отново е дългогодишният шофьор Дафин. Той бе понижен преди 12 месеца, но сега е върнат на старата си позиция.
Вчера ви съобщихме, че затягането на коланите в Левски заради финансовата криза става все по-осезаемо. „Сините“ са свили още едно перо от разходите си. Това са средствата за лагери преди мачовете.







Рецепта за шоколадова торта с лешници без печене
Брад Пит е виждал в самоубийството изход от болката
ЦСКА 1948 отпадна от Европа след драма с "Панатинайкос"
Кои домати за какви ястия са подходящи?
Кайли Дженър отпразнува ЧРД по мини рокля
Европейският поход на ЦСКА 1948 приключи
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
България с осем боксьори на Европейското първенство в Лозница
Силно представяне на българските таекуондисти в Сърбия
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Коментари
Напиши коментар14:09 | 30 юни 2020 г.
12:59 | 30 юни 2020 г.
12:15 | 30 юни 2020 г.
12:10 | 30 юни 2020 г.
11:52 | 30 юни 2020 г.
11:22 | 30 юни 2020 г.
10:18 | 30 юни 2020 г.
10:00 | 30 юни 2020 г.
09:24 | 30 юни 2020 г.
08:52 | 30 юни 2020 г.
Напиши коментар