Треньорът на Левски Славиша Стоянович остана ядосан след загубата с 1:2 от Берое в Стара Загора в отложен мач от 14-ия кръг на efbet Лига.
Спецът заяви, че при "сините" още има много напрежение и работа за вършене. Това беше трети негов мач след завръщането му в клуба и второ поражение след 1:2 от Арда Кърджали.
"Допуснахме две грешки и опитен отбор като Берое се възползва. Днес ни беше трудно, теренът не бе добър, така че загубихме. Сами си усложнявахме ситуациите. Както в нашето, така и в тяхното наказателно поле. Предстои ни много работа. Индивидуалните ни грешки решиха двубоя. Те може да са вследствие и на това, че не сме добре физически подготвени".
"Не искам да търся оправдания, но определено има напрежение. Искам повече динамика и по-голям контрол на топката. Трудно е обаче да го постигнем веднага, защото съм на 6-7 тренировки, а и знаете как е, когато имаш мачове през няколко дни. "
"Играем с халфовете, които са здрави, защото останалите са контузени. Берое игра агресивно и спечели. Имахме положения, ако бяхме по-съсредоточени можехме и да спечелим мача. Паулиньо не е в най-доброто си кондиционно състояние. Той може повече.", каза Стоянович той.








Николай Василев към властта: Изхвърлете този бюджет!
Цветан Цветанов: Случаят "Баба Алино" е станал със съгласието на тогавашния премиер
Драма и победа: България пречупи Канада в Лигата на нациите
Бала спаси Левски от загуба срещу Ботев Враца в 93-ата минута
Трети ден полицията в София издирва 17-годишно момиче
България с впечатляваща победа над Канада в Лигата на нациите
Заслужавахме ли атомната бомба: Публикуват изгубените мемоари на оцелял от Хирошима
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар18:46 | 24 апр 2024 г.
12:08 | 10 дек 2020 г.
08:44 | 10 дек 2020 г.
21:49 | 9 дек 2020 г.
21:45 | 9 дек 2020 г.
20:58 | 9 дек 2020 г.
Напиши коментар