Преди близо месец Левски официално продаде Станислав Иванов на Чикаго Файър. Крилото ще се присъедини към новия си отбор след две седмици, а в момента тренира самостоятелно, за да е във форма.
Стаси, както е известен 21-годишният футболист, даде интервю пред dsport, в което заяви, че някой ден иска да се завърне на "Герена". Ето какво каза той:
"Ще гледам всеки един мач на Левски. Левскар съм, милея за клуба и желая всичко най-хубаво. Израснах най-вече като човек, а като футболист натрупах опит, изиграх доста мачове. Чувствам се узрял. Чикаго Файър много ме искаше. Имаше оферти и от други отбори. Но от Чикаго много ме искаха. Звъннаха ми няколко пъти и треньорът, и спортният директор. Отнесоха се много професионално и с това ме спечелиха. Не сме говорили с треньора Рафаел Вики за конкретна позиция. Той ми каза, че ще ме използва във всяка една позиция в нападание. Моята работа е да тренирам, пък треньорът ще реши къде да ме пусне".
"Бих искал някой ден отново да облека екипа на Левски. Но просто не мога да кажа кога. Футболът е непредвидим спорт, колелото се върти непрекъснато. Не беше изключено да отида в някой европейски отбор. Не зависеше само от мен. Нещата не се случиха. Аз реших да не отида в германския клуб. Щом съм решил, значи е било правилното нещо".
"Не съм човек, който да се крие. Когато дойде Славиша Стоянович, той настояваше да играя. Преди това не играех. Имаше си причини. Заради него и заради клуба играх в последните мачове на 120%. Исках да покажа, че обичам този клуб и играя със сърце и душа за Левски. И най-вече заради треньора. Той ми показа отношение, че ме уважава. Ще ми остане приятел завинаги", заяви Станислав Иванов.







НСО свали охраната и на Борисов
"Фамилатлон" 2026: Семейни занимания на открито на 16 май в София
Шофьорът на автобуса от катастрофата на "Хемус" вече е обвиняем
Пеевски: Снемат охраната ми от НСО, тази дъвка отиде в кошчето за боклук
ГЕРБ за охраната на Борисов: Няма да политизираме темата
Денков за свалената охрана: Трябваше да се случи преди месеци
Учителите настояват за по-виски заплати, иначе излизат на протест
Кралица Камила била твърдо против брака на Уилям с "Кейт от простолюдието"
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Тези модели ни напускат през 2026
Историческо: BMW събира всички арт автомобили за първи път
Хибридът ви харчи твърде много? Ето къде грешите
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
Алистър Овърийм: "Всеки боен стил ме научи на нещо"
Netflix влиза в ММА: Ронда Раузи и Джина Карано оглавяват историческа галавечер в Лос Анджелис
Как да се грижим за чувствителният тип кожа?
Какво е холестеролът?
Делир в напреднала възраст – спешно състояние, което често се бърка с деменция
Афазия – когато думите изчезват
Коментари
Напиши коментар12:55 | 24 апр 2024 г.
00:47 | 8 яну 2021 г.
19:55 | 7 яну 2021 г.
Напиши коментар