Монтана няма да пусне нападателя Билал Бари в Левски.
Кметът Златко Живков е отхвърлил предложението на „сините“, което му е било отправено от Наско Сираков.
„Бари остава в Монтана. Той е нужен на отбора. Към него имаше оферта и от отбор от втора дивизия на Полша”, каза Златко Живков, макар да е известен като привърженик на гранда от „Герена“.
Договорът на Бари е до края на този сезон. Мароканецът с френски паспорт дойде на стадион „Огоста“ през есента и вкара 3 гола от 11 мача, пише "Мач Телеграф".
От Монтана пък ще предложат да подпише с отбора до лятото на 2022 година.
Живков обаче не каза нищо за Даниел Кики.
Твърди се, че той също е желан от „сините“, чиито приоритет в селекцията е привличането на защитници. Досега обаче бе взет само един бранител - Ребин Сулака.








Изведоха от реанимация едно от децата, ранени в катастрофата в Горна Оряховица
Стефано Сенси е новото попълнение на ЦСКА
Здравното министерство започва проверка на поръчката за Националната детска болница
Моника Златева от CT Interactive с признание на WEBIT Changemakers
Времето утре: жега, след обяд на места ще превали
Бивш шеф на ДАНС-Варна: Разследвахме схема за пране на десетки милиони евро около КУБ
България удари световния шампион Италия в Лигата на нациите
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Коментари
Напиши коментар12:46 | 21 яну 2021 г.
12:16 | 21 яну 2021 г.
Напиши коментар