Управата на Левски официално се раздели с Ребин Сулака, съобщиха "сините".
Договорът между двете страни бе прекратен по взаимно съгласие. Защитникът се присъедини към Левски в началото на 2021 година. Със синята фланелка изигра 5 мача.
Ръководството, спортно-техническият щаб, футболистите и служителите на Левски пожелават на Ребин Сулака много здраве, лични и професионални успехи.
Както е известно, Сулака имаше да получава три заплати от Левски и най-вероятно това е причината за раздялата.








Скандалът за Бюджет 2026: От обвинения за рекордни харчове до сравнения с Бърни Мадоф (ВИДЕО)
Калин Стоянов: Страната тъне в кризи, Демерджиев да излезе от TikTok
Държавата липсва в битката с катастрофите: Единствено брои загиналите и ранените
15 км опашка се изви на Кримския мост, хората се евакуират ВИДЕО
Икономист: Бюджетът е в червено, след като дефицитът е двойно над установения
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментар15:02 | 24 апр 2024 г.
06:19 | 24 апр 2021 г.
04:08 | 24 апр 2021 г.
00:11 | 23 апр 2021 г.
21:35 | 22 апр 2021 г.
14:54 | 22 апр 2021 г.
14:30 | 22 апр 2021 г.
14:26 | 22 апр 2021 г.
13:40 | 22 апр 2021 г.
12:29 | 22 апр 2021 г.
Напиши коментар