Нападателят на Левски Билал Бари дълго време не можеше да се разпише, но вече дава заявка за големи постижения след първия си хеттрик за клуба. Той го стори при разгрома със 7:0 над Септември Симитли за Купата на България.
"Щастлив съм, защото играхме много добре и заслужено спечелихме с този резултат. Искам да вкарвам хеттрици за Левски и в следващите мачове", отсече Бари.
"Ние работим по-здраво в тренировките. Целият отбор се труди, за да вкарвам голове и това се вижда. Атмосферата е по-добра, когато печелим. Винаги се получава така."
"Станимир Стоилов е добър треньор и ни кара да си вършим работата. Винаги е добре, когато печелим. Няма от какво да сме недоволни. Трудно е да превъзмогнеш такъв период, с контузии и без голове, но работя много на тренировки", добави стрелецът.








Магията на Еньовден: Слънцето, водата и билките придобиват лечебна сила
Москва не се отказва: Кремъл иска Беларус да се включи в бойните действия
Правителството ще обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Еньовден е: Денят на Св. Йоан Кръстител
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Иън Гари нападна Махачев: Бие се само веднъж годишно
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар07:41 | 24 апр 2024 г.
12:52 | 27 окт 2021 г.
10:03 | 27 окт 2021 г.
09:17 | 27 окт 2021 г.
09:17 | 27 окт 2021 г.
08:58 | 27 окт 2021 г.
07:39 | 27 окт 2021 г.
Напиши коментар