Спортният адвокат Георги Градев, който защитава правата на Петър Хубчев, излезе с любопитна позиция. Повод за нея стана появилата се информация, че от Левски са изплатили част от задължението си към бившия треньор на отбора. Според нея Хубчев е получил първа вноска, равняваща се на 150 000 евро.
Ето и позицията на Георги Градев във „Фейсбук“ без редакторска намеса:
"Отново се спекулира с името на Петър Хубчев и се споменават неверни суми и несъществуващи плащания. Решенията на ФИФА по трите казуса с бившите треньори са публични и всеки може да се запознае с тях от сайта на ФИФА. Единствената причина да се стигне до този спор и неизбежния изход, е неуважението към договорите от страна на собственика на клуба. Задълженията са натрупани заради лошо управление. Това трябва да е ясно на всички! С блага дума и едно “извинявай”, Левски нямаше да е в това положение. Ако клубът беше приел предложените споразумения през м. януари, сигурно дължимите обезщетения щяха да са в пъти по-малки.
Неспазването на клаузата за поверителност в споразуменията с треньорите от страна на сегашния представител на Левски е умишлено, с цел да се посее омраза спрямо прогонените треньори и да се отклони общественото внимание от единствения виновник за ситуацията — собственикът на клуба. Абсолютна лъжа е, че сме отказали да разговаряме с възпитаника на милиционерската школа в Симеоново. Той просто не ни е търсил!"







Работник от ТЕЦ "Бобов дол" е с опасност за живота
Десетки ученици и учители се натровиха с дюнери
30-годишен мъж е в реанимация след катастрофа в Сливен
4-годишно дете бе блъснато от кола в Петрич
20-годишен е с опасност за живота след побой в Чирпан
Пияният шофьор, който помете паркирани коли, е бивш шеф в “Автомагистрали”
Dacia e готова с комбито, което трябва да измести Skoda Octavia
Дизайнер показа драстично обновена Mazda3
Нова или на старо: каква кола ще ви даде един и същи бюджет?
BMW M се отказа от легендарна емблема
В отбора на Усик предложиха потенциален следващ съперник за украинския шампион
Бо Никал свален от основната карта на UFC 322, Сен Дени и Дариуш се изкачват в главната програма
Непобеденият боксьор в тежка категория Баходир Жалолов обяви следващия си бой – целта е световна титла
Анте Делия след спорното поражение в Лас Вегас: „Искам справедливост – съдията спря боя и обяви победа!“
Какво прави магданозът за здравето ни?
Защо периодичното посещение на зъболекар е важно?
Възли и рак на щитовидната жлеза - кога има повод за притеснение?
Менопауза – естествен преход, който може да бъде преодолян с лекота
Коментари
Напиши коментар00:19 | 10 дек 2021 г.
22:58 | 9 дек 2021 г.
22:51 | 9 дек 2021 г.
22:43 | 9 дек 2021 г.
22:33 | 9 дек 2021 г.
22:25 | 9 дек 2021 г.
22:24 | 9 дек 2021 г.
22:24 | 9 дек 2021 г.
21:56 | 9 дек 2021 г.
21:26 | 9 дек 2021 г.
Напиши коментар