Бившият изпълнителен директор на Левски – Павел Колев, коментира призива на Станимир Стоилов от клуба да обявят кой какви задължения е натрупал на „Герена” през годините.
Колев разкри подробности около договорка с Петър Хубчев, а освен това добави, че се е включил в кампанията „Левски е вечен”.
"Приветствам призива на Мъри. Нека клубът изкара кой какви задължения е натрупал през тези години. Да се види как и какво. Дали аз имам някакви притеснения? Не! Те нещата се знаят. Абсолютно убеден съм, че няма да има никаква тайна вътре за тези, които се интересуват от клуба. Знаят се и са изкарвани много пъти. Включително и по мое време”, каза Колев пред Гонг.
"Дълг и към Янтра Габрово? Това явно е някаква такса солидарност за Станислав Иванов. Защо не са я платили? То да беше само това… Нямаше нещо, което да е платено. Без да коментираме НАП. Там е ужасяваща историята. Всички знаят кога се е случило. И аз съм го казвал, и други хора са го казали. Не съм забелязал да има някакъв ефект. Не че е лошо да се търси виновния, но е много по-важно да се търсят решенията”. Вече съм се включил в кампанията „Левски е вечен”. С каквото мога. Оставам си фен на Левски”, обяви Колев.
На въпрос „Имало ли е договорка с Петър Хубчев, ако му бъдат платени заплатите до прекратяване на договора му накуп, той да не търси компенсация за възнагражденията до края на контракта си?” Колев отговори: „Да, така е. Вярно е това нещо. Това той на мен лично ми го каза поне седмица, след като беше освободен от Сираков. По една или друга причина от един момент нататък аз трябваше да се опитам да оправя този казус".
"Аз съм направил абсолютно всичко, което можах да направя. Най-вероятно щях да имам и по-голям успех, но не е само Хубчев. Той си има съветници, адвокати и знае, че е в силната позиция. Няма да е лошо и той да излезе и да каже своята гледна точка, тъй като е и бивш национален селекционер, а освен това работи пет месеца без да получава заплата. А и само той и Наско Сираков знаят какво са си говорили на кратката среща, в която беше уволнен", продължи още бившият директор при "сините".
"През каквото и да сме минали заедно, аз категорично не мога да оправдая това поведение на треньора. За мен не е честно, защото той така наказва клуба. За мен това не е правилният начин. Опитах се да го променя, но нямах кой знае какъв успех. Конкретно на въпроса - ние обаче чисто финансово получихме възможност да изплатим на него и помощниците му всичко, което бяха заработили през декември 2020 година. Преди това нямахме възможност".
"В нито един момент. Имахме оперативни разходи, плащахме на персонал и футболисти, за да не се разбягат и да ни съдят и те. С тази задача донякъде се справихме. В този период продадоха Иван Горанов, Робърта, Спиерингс, Паулиньо.Това са пари, които влязоха в клуба, при положение, че цял свят знаеше, че може да ги вземе без пари тези играчи. Това ни бяха приоритетите. Никога не сме имало възможност да му платим преди декември 2020. Когато им платихме, Хубчев каза на клуба, че уговорката била важала ако му платим в първите един-два месеца. Декември било минало много време. Най-важното е, че тогава беше излязло решението на ФИФА. Реално той ни беше осъдил вече. Идеята ни беше да си стиснем ръцете и да приключи тази драма”, завърши Колев.







Късмет за 3 зодии на 12 август 2026 г.
45-годишен мъж е задържан за сексуално посегателство над непълнолетен край Своге
Медузи блокираха охлаждащата система на френска АЕЦ
България стана привлекателна и за турските пенсионери
Времето утре: Жегата продължава да настъпва, градусите стигат 38
Далеч от прозорците: Посещение на Путин блокира жителите на Новосибирск ВИДЕО
Рано или късно ще кажете за Петрохан: Слави с поредна атака към Демерджиев
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
Бивш водещ на Top Gear защити един от най-спорните модели на Maserati
Ивайло Гоцев разкри 4 възможни съперници за Мурат Гасиев
От екипа на Усик отговориха на критиките преди битката Джошуа – Фюри
Тайсън Фюри срещу Антъни Джошуа в Ню Йорк: Ясни са датата и арената
Мениджърът на Джоузеф Паркър разкри какво предстои за бившия шампион
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Чаша 100% плодов сок или смути гони депресията
Дехидратация в детска възраст – една от най-големите опасности в летните месеци
FDA лицензира първата лиофилизирана кръвна плазма за употреба в САЩ
Коментари
Напиши коментар19:30 | 14 фев 2022 г.
19:29 | 14 фев 2022 г.
19:29 | 14 фев 2022 г.
19:29 | 14 фев 2022 г.
19:17 | 14 фев 2022 г.
18:26 | 14 фев 2022 г.
18:12 | 14 фев 2022 г.
18:10 | 14 фев 2022 г.
17:52 | 14 фев 2022 г.
17:49 | 14 фев 2022 г.
Напиши коментар