Дублиращият отбор на Левски победи Гранит Владая с 2:0 в приятелска среща, играта на помощния терен на стадион "Георги Аспарухов". И двете попадения паднаха в заключителните минути на мача. Това бе първи мач за втория отбор на "сините" след сформирането му. Началото на двубоя се забави с 12 минути заради закъснение на съдийската бригада.

Дебют от първата минута направи новото попълнение Нейтън Олдър. Нидерландецът остана на терена 45 минути и се понрави с изявите си.

"Сините" поведоха десетина минути преди края на срещата. Левски II получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Георги Коричков, който излъга вратаря и прати топката в мрежата за 1:0.

Пет минути преди края на редовното време "сините" удвоиха аванса си. След добра комбинация Кристиан Красимиров се озова на стрелкова позиция и с премерен удар в далечния ъгъл намери мрежата на отбора от Владая за крайното 2:0.

Следващата контрола на "сините" е на 6 юли срещу Марек Дупница.