Двама играчи на Левски тренираха допълнително вчера. Става въпрос за легионери. Това са Анте Блажевич и Нейтън Олдър. Първият поднови тренировки наравно с останалите в неделя, а вчера сутринта бе само в компанията на нидерландеца.
Двамата трябваше да наваксват със заниманията. Блажевич изпусна няколко през миналата седмица, както и контролата с Локомотив Сф заради проблеми. Днес се очаква отново да запише минути срещу Етър в последната проверка на тима преди старта на първенството, пише „Мач Телеграф“. Двубоят с „виолетовите“ е от 19,00 часа на „Герена“.
Олдър също има да наваксва. Най-вече цялостно с подготовката и това се видя при проверката на втория отбор на „сините“ с Гранит. Той излезе като титуляр. Олдър ще се подвизава във формацията на Левски, която ще играе в Трета лига, но ще тренира с мъжете.
Продължава да се възстановява и Ивелин Попов, който виси за първия мач с ПАОК, след като се контузи в подготовката.
Снимка: Lap.bg







Нови 9 депутати от "Прогресивна България" положиха клетва в НС
Петков: Моделът на Путин не е мир, а пауза преди нова инвазия
Колко бързо би свършила войната в Украйна, ако Путин "изчезне"?
Йорданова: Реформата в съдебната власт е в начална фаза
От ДПС искат парламентарна комисия за случая "Петрохан"
САЩ и Дания преговарят за изграждане на нови военни бази в Гренландия
Хибридът ви харчи твърде много? Ето къде грешите
Автопилотът на Tesla носи десетки милиони долари печалба
Край на ерата Saab: последните произведени автомобили се продават
Европа вече е инвестирала 200 милиарда евро в електромобили
Ярослав Амосов е готов за големите имена след UFC 328
Лас Вегас ще приеме Световното първенство по борба през 2027 година
Василий Ломаченко се завръща
Хамзат Чимаев ще се бори с Дилън Данис на RAF 10
Афазия – когато думите изчезват
Имунотромбоза – как имунната защита води до запушване на микросъдовете?
HIIT тренировки – кога са подходящи и кога не
Кога бременността може да е извънматочна?
Коментари
Напиши коментар11:37 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар