Константин Папазов, който вчера потвърди, че е подал оставка като член на Надзорния съвет на Левски, изригна с нов пост на профила си във „Фейсбук“. В публикацията той разкрива своята истина за прекратения от него договор с "Макрон".
Президентът на баскетболния Левски обеща да плати неустойката от 100 000 лева до мача за Суперкупата на България между „сините“ и Лудогорец. Така той ще запази своята чест.
Ето какво написа Тити Папазов:
"Благодаря за подкрепата на всички, които писаха и ми се обадиха. Не се сърдя на всички, които ме оплюха. Единственото нещо на света, което не може да бъде победено това е истината. Ще се наложи да я кажа и да приключат веднъж завинаги всички спекулации по темата.
На 09.06. 2020 преди мача с Локомотив Пловдив Любо Младежа ми се обади и категорично забрани и ни накара да прекратим договора с Макрон. Прави му чест, че никога не е отричал това. Причината беше съмнението, че Христо Василев- Плебея е замесен и има интереси в този договор. Договора е бил подписан през декември 2019 от предишното ръководство, но никой не го е оспорил тогава.
Допуснах огромна грешка, че не послушах Павел Колев и отидох да защитавам позицията на клуба в студиото на Спортал. Там бях провокиран, ИЗЛОЖИХ се. Обещах, че няма да ощетя клуба. Език мой враг мой.
До мача за Суперкупата ще платя парите, търся заем, кредит. Няма да оставя да ми петнят името.
За всички, които питат какво съм направил за Левски ще отговоря следното. Преди 26 месеца лично аз, сам с мои контакти в Гърция и с огромен късмет. Успях да прекратя договора на Мазурек без едно евро неустойка за клуба. Сумата, която имаше да получава до края на договора му беше 564 000 евро. Знаете колко струваха на клуба неустойките на Хубчев и компания и Насиру. Смятам, че постъпката ми е била нещо нормално и не било необходимо да се фукам с нея. Сега просто се налага да си пазя честта.
Големият проблем и злобата към мен започна от мига, в който Наско Сираков обяви, че 35% от акциите той ще даде на мен. Негово лично искрено решение от сърце. Той знаеше, колко безсънни нощи и колко разговори сме водили с него, за да спасим Левски. Заедно с още 10-ина човека от фенските организации и разбира се Павел Колев.
Вярвам, че до 1.09.2022 ще успея, за да мога да седна на стадиона и изгледам дай Боже поредната прекрасна синя вечер. Само ЛЕВСКИ, за всички истински и безкористни ЛЕВСКАРИ!!!!"







Днес е важен църковен празник - обичаите и забраните на 12 август
Времето днес, 12 август: Горещо време с температури до 41 градуса
Хороскоп за 12 август 2026 г.: Какво очаква зодиите в работата и любовта
Как да ускорим възстановяването след тренировка
Рейгън срина СССР, сега САЩ насочват удар към ядрената империя на Кремъл
МО спира стрелбите заради опасност от пожари
Още един товарен кораб заседна в пресъхналия Дунав
Мираж в Google Maps: Как две изоставени Ferrari-та се оказаха пълна измама
Нов вид кражби: 70 коли на Volkswagen останаха без емблеми
Gemballa превърна Porsche 911 в чудовище
Жена блъсна самолет с... Fiat Panda
Алистър Овърийм предизвика Рико Верховен за боксов сблъсък в Амстердам
Райън Гарсия не бърза за реванш с Девин Хейни
Еди Хърн продължава битката за Джошуа – Фюри да се проведе във Великобритания
Иън Гари: Уважавам Махачев, но ще взема титлата на UFC
Антиоксидантен парадокс и реалната полза от антиоксидантите
Как децата говорят за стреса показва потенциален риск за психичното здраве
Планетарната диета влияе благоприятно върху мозъчното здраве и задържа младостта
Псилоцибинът води до ремисия при 40% от пациентите с резистентна депресия
Коментари
Напиши коментар01:48 | 24 апр 2024 г.
10:04 | 6 сеп 2022 г.
22:06 | 26 авг 2022 г.
17:34 | 26 авг 2022 г.
15:14 | 26 авг 2022 г.
15:08 | 26 авг 2022 г.
15:04 | 26 авг 2022 г.
14:26 | 26 авг 2022 г.
23:04 | 25 авг 2022 г.
23:01 | 25 авг 2022 г.
Напиши коментар