Левски изигра почти отличен мач и заслужаваше да спечели Суперкупата на България, заяви старши треньорът на "сините" Станимир Стоилов след поражението с дузпи срещу Лудогорец.
"Стана много интересен, динамичен и резултатен мач. Играхме горе-долу на върха на възможностите ни, показахме добра игра, но имахме тежки пет минути, в които ни вкараха два гола. Показахме характер и изравнихме, а лотарията на дузпите отново не проработи в наша полза. Поздравявам Лудогорец за победата", каза Стоилов в итнервю за Диема Спорт.
"През първата част играхме отлично, но не бяхме уверени в завършващата фаза. Като агресия и динамика обаче бяхме значително по-добри. За нас е добре да играем срещу толкова добър отбор, тъй като научаваме докъде сме стигнали и къде можем да надграждаме. За мен засега се представяме малко над моите очаквания, но има още много работа.
"Съжалявам, че не успяхме да зарадваме феновете със Суперкупата. Докато Левски има така публика, той ще бъде жив. Левски се завръща като фактор в българския футбол.
"Днес имаше много плюсове за нашия отбор. Показахме, че можем да пресираме, да се борим, да комбинираме, а и видяхме грешките. Не мога да се оплача от представянето на отбора. Не заслужавахме да загубим, а напротив - заслужавахме повече да спечелим".







Ивайло Мирчев е бил нападнат след спор за паркиране
ЦСКА получи още билети за финала за Купата на България
Внимание, шофьори: Ограничения и ремонти блокират ключови пътища около София
Обедна емисия
Полицията с допълнителни действия за охрана на Вечното дерби
Мирчев за инцидента: Нито някой ме е бил, нито аз съм бил някого
Море 2026 г.: Фрапе - 3€, комплект чадър и шезлонг достигат 23€
КЗК обвини 7 фирми в картел при доставка на болнична храна и на машини за добив и строителство
Провали ли се наистина електромобилът?
Zeekr стъпва на българския пазар с първи официален дилър
Mercedes-AMG показа купе за 1 милион евро
Lamborghini показа специална версия на Revuelto
Безпощаден: Стефан Стефанов е полуфиналист на Евро 2026
Красимир Инински: В София стартираме новите тенденции в европейския бокс
Виктор Колая преди SENSHI 31: „Бойните умения са като оръжие, трябва самоконтрол“
Четирима българи в битка за медали днес в Сърбия
Какво помага при колики?
Фондация „Нашите недоносени деца“ представя Харта на малките герои
Как се извършва лечението на RSV инфекция при бебето
Катя Ивкова: Специалистите по здравни грижи заслужават достойно представителство в Световната здравна асамблея догодина
Коментари
Напиши коментар07:41 | 2 сеп 2022 г.
07:39 | 2 сеп 2022 г.
07:38 | 2 сеп 2022 г.
07:38 | 2 сеп 2022 г.
07:31 | 2 сеп 2022 г.
07:08 | 2 сеп 2022 г.
06:37 | 2 сеп 2022 г.
06:28 | 2 сеп 2022 г.
02:10 | 2 сеп 2022 г.
01:00 | 2 сеп 2022 г.
Напиши коментар