Изпълнителният директор на генералния спонсор на Левски Palms Bet – Лъчезар Петров, даде интервю за Дарик радио. Той коментира актуалните теми при „сините“ и партньорството между компанията и клуба.
“Връщаме се исторически назад. Palms Bet помага на Левски година назад преди да станем генерален спонсор. След това отношенията ни се разраснаха. Смея да твърдя, че стана във важен момент и не знам ако не бяхме ние как щяха да се развият нещата. Имаше от 4 до 5 месеца, в които трябваше да се оправят задължения. Постигнахме крехък баланс. Виждаме светлината.
По-спокойно е доколкото има изградена структура. Със спонсор като Palms Bet със сигурност нещата са по-спокойни. Шапки долу и за феновете. Показателно е, че напълниха стадиона след загубата в „Надежда“.
Хората, които работят административно и Станимир Стоилов правят чудеса. Мога да потвърдя, че се спазва финансова дисциплина. Никой не си е позволил да наруши предварително начертания план. В прекрасни отношения сме. Както всяка работеща машина, имаме разговори. Те са мъжки и конструктивни. Нормално е да има различни виждания, но това бих казал е плюс, защото в повечето случаи взимаме правилните решения. От една страна ние като спонсор, от друга хората от ръководството, вършим прекрасна работа.
Партньорството е устойчиво. Palms Bet преизпълнява условията си. Подобрихме всякакви показатели в нашата компания. Нееднократно съм казвал че да имаш възможност да работиш с най-големия клуб е чест и е бизнес оправдано. Ние сме видели ползите да сме партньори с Левски.
Ние сме тук, подписали сме, няма нищо страшно. Нямам отговор защо нещо като не се инвестира в българското първенство. То си остава най-рейтинговото. Palms Bet и Левски е едно прекрасно партньорство, което може да послужи за пример на хора, които искат да подкрепят футбола и българския спорт.
Нашият сектор е стабилен, поне за момента няма да влияят негативните събития. Освен на Левски, помагаме на художествената гимнастика и на десетки спортисти и по-малки клубове. Хората от личния състав, които не бяха за Левски, вече се запалиха.
Създадохме традиция да купуваме билети за мачовете на Левски на служителите. Налага се и допълнителни билети да купуваме понякога. Имаме петгодишен договор и ще продължим да си го изпълняваме. По „Юнайтед Груп“ се обсъжда информацията, която е официална, няма друго.
Да подкрепяме спортовете е част от нашата политика за социална отговорност. Помагаме, където можем. Постоянно добавяме нови партньори, ние сме активна страна. Стартирахме по обратния ред на пирамидата, взехме най-голямото – взехме Левски.
Имаме мечта да се приберем един ден на нашия стадион и да се чувстваме, както феновете на Левски заслужават. Показателно е колко хора ходят в Сектор „А“. Важна е инфраструктурата. Имам носталгия към периода, когато не бях обременен и гледах от Сектор „В“.
Като привърженик, това което направи Мъри за една година, само му показва нивото. От седем – осем трансфера, само един объркан – Анте Блажевич. Взеха се много добри футболисти. Тези, които преди играха колебливо, сега играят много добре.
Пълният стадион, подплатен и със спортните резултати – спечелването на купата, носи двойна радост. Незаменимо е да видиш тези резултати и като спонсор и като фен. Към феновете – да продължават да бъдат на стадиона и да подкрепят”, каза Петров.
Снимка: Lap.bg







Мини коледни дръвчета: 5 малки растения, които да украсим в апартамента
Поскъпване на храните за Бъдни вечер тревожи българите
Цветлин Йовчев: Политиците дължат на обществото честни избори
Чолаков: Борисов предпочита да отстъпва, кабинетът "Желязков" беше сред най-компетентните
Георгиев: Само за миналата година са 106 присъдите за сексуални посегателства срещу деца
Тихомир Безлов: Големият проблем за политиката в страната ни е, че няма устойчивост
Максимумът на метеорния поток Геминиди за 2025 г. ще настъпи утре
Volkswagen попадна в капан
Stellantis иска да увеличи пазарния дял, но някои марки са изложени на риск
Японците са лидери по надеждност и при колите на старо
Грешка ли е да сменяте единствено амортисьорите
Турнирът за Купата на корейския посланик събра спортния, обществен и бизнес елит в Самоков
Бетербиев: Пулев е много опитен и затрудни Гасиев
Ебани Бриджис се завръща на ринга с мач в Пуерто Рико
Ван Стенис защитава титлата си срещу Фабиан Едуардс на дебютната гала на PFL в Мадрид
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар19:57 | 24 апр 2024 г.
09:10 | 29 сеп 2022 г.
11:05 | 27 сеп 2022 г.
06:55 | 27 сеп 2022 г.
20:07 | 26 сеп 2022 г.
20:03 | 26 сеп 2022 г.
19:34 | 26 сеп 2022 г.
Напиши коментар