Треньорът на Левски Станимир Стоилов вярва, че "сините" скоро ще намерят решение на головата суша. Левски завърши 0:0 срещу ЦСКА 1948 и четвърти пореден мач не успя да запише победа в шампионата.

"Стана една добра футболна битка. Играхме лежерно през първото полувреме, но през второто създадохме достатъчно моменти, в които можехме да решим мача. Явно още не сме намерили лекарството за отбелязване на голове. Натрупаха се доста мачове без голове, явно нещата ще се получат бавно и трябва да минем по трудния път. И тримата ни нападатели получиха контузии, но това не трябва да е оправдание. Трябва повече увереност и самочувствие в завършващата фаза.

Илиян Стефанов получи удар в глезена, където и преди имаше проблем, надявам се бързо да се възстанови.

През зимата ще мислим за нови попълнение, максимума едно-две", коментира Станимир Стоилов.

Снимка: Lap.bg