Левски е в процес на преговори за провеждане на приятелски мач по случай 80-годишнината от рождението на Гунди. Легендарният Георги Аспарухов е роден на 4 май 1943 година. Съвсем скоро от леярната трябва да излезе паметникът на Гунди, а идеята е на Levski Family. Националният клуб на привържениците на Левски се надява на дарения за довършване на инициативата.
Контролата трябва да се проведе през май, а контактите са с отбори от Ла Лига. Преговорите се водят от компанията спонсор на Левски Palms Bet. Родният букмейкър е първият официален партньор на LaLiga в рамките на Европейския съюз. Регионалният делегат на LaLiga Хесус Писаро и легендата на испанския футбол Луис Гарсия – посланик на Примера дивисион, бяха в София, като бившият играч на Ливърпул бе на “Герена”, където получи фланелка на Левски.
За този приятелски мач се работи от около три седмици. Тогава обаче от Левски се надяваха клубът да завърши преговорите със “Спорт Рипъблик” и на практика обезпечаването на приятелския мач с испански отбор нямаше да е проблем. След изявлението на Драган Шолак за неуспешен край на преговорите, на “Герена” броят всяка стотинка и не е ясно как точно ще бъдат платени път и престой на испанския съперник. Предполага се, че ако всичко с намиране на съперник бъде наред, от Palms Bet ще се погрижат за този разход. В момента спонсорът и собственикът на клуба Наско Сираков правят непрекъснати срещи и сондажи, за да уредят ново разсрочване на дълговете на сините към НАП, а наближава и дата за месечни заплати.








Абровски: Земеделците ще получат 170 млн. евро компенсации заради войната с Иран
Тежка катастрофа в София: Кола се преобърна, има пострадала жена
Обвиняемият за катастрофата с две жертви край Мездра остава в ареста
Халкидики привлича чужди купувачи с луксозни ваканционни имоти
Световната купа "Варна" 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Жълт код за опасно горещо време е обявен за утре в 14 области
Съдът остави в ареста обвиненият за катастрофата със загиналите деца край Мездра
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Виктор Скерлев спечели бронз в Китай
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар17:07 | 24 апр 2024 г.
21:37 | 22 фев 2023 г.
13:22 | 22 фев 2023 г.
11:45 | 22 фев 2023 г.
10:02 | 22 фев 2023 г.
08:38 | 22 фев 2023 г.
07:35 | 22 фев 2023 г.
07:33 | 22 фев 2023 г.
07:32 | 22 фев 2023 г.
07:30 | 22 фев 2023 г.
Напиши коментар