Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров не скри радостта си след драматичното елиминиране на Апоел Беер Шева от Лигата на конференциите.

След 0:0 в Израел в първата среща, тази вечер "сините" се наложиха с 2:1 с гол на Роналдо в 96-ата минута и се класираха за плейофите. Там ги очаква германският Айнтрахт Франкфурт, като първият мач е в София точно след седмица.

"Мисля, че е напълно заслужена победата. Благодаря и се прекланям пред нашата феноменална публика, която днес беше 12-ият играч. Публиката ни за пореден път напълни стадиона и не спряха да подкрепят отбора. Поклон пред тях и се надявам все така да сме заедно.

Нали знаете, че апетитът идва с яденето. Първо да се възстановим за мача следващия четвъртък и ще се опитаме да дадем най-доброто от нас, а вече каквото стане срещу Айнтрахт", каза Боримиров.

Снимка: Lap.bg