Два дни преди срещата между Левски и Локомотив (Пловдив) ръководството на "черно-белите" отказа това на съперника от мераците за Алфа Конте. От "Лаута" са обявили в неформален разговор, че сумата, срещу която са готови да се разделят с фланговия нападател, е 400 хил. евро. Този футболист е влизал в трансферните планове на "сините" и техен представител е провел опознавателна среща по темата, на която е научил и цената на бившия играч на Апоел (Тел Авив).
Конте се присъедини към Локо на 1 март тази година, но подписа официално договор близо четири месеца по-късно, тъй като имаше проблем с издаването на работната му виза. Контрактът му е до лятото на 2025 г. и поради тази причина от "Лаута" нямат намерение да се разделят с него на безценица.
Ако се стигне до негова продажба, 23-годишният играч ще се превърне в един от най-скъпите изходящи трансфери на сегашното ръководство. Към този момент първото място държи бразилецът Матеус да Силва, който бе продаден на Карабах за 280 хил. евро. Той е следван от преминалия в азербайджанския Зира за 120 хил. евро Пиер Зебли, а за Бирсент Карагерен и Райън Бидунга ЦСКА 1948 плати общо 200 хил. лева
В плановете за селекция на Левски влиза и централният защитник Хорхе Сегура, който е следен и от турски клубове. Ако се стигне до по-сериозни преговори между Левски и Локо за един от двамата играчи, не е изключено от "Герена" да предложат и бартер на състезатели. При това положение почти сигурно "смърфовете" ще пожелаят полузащитника Асен Митков, когото треньорът на "смърфовете" Александър Томаш много харесва.
Снимка: Lap.bg






Пристрастена към пластичните операции инфлуенсърка е открита мъртва
След протестите: "Искам да гласувам, но се притеснявам какви са опциите"
Във Валенсия събраха почти половината от средствата за лечението на Любо Пенев
Вижте първи кадри от новите сезони на "Еуфория", "Домът на дракона" и много други
Около 150 хил. евро са събрани в Испания за Любо Пенев
Модни тенденции за Коледа 2025
От 22 до 31 декември няма да може да се купуват винетки по банков път
Haval H9 вече изминава 1400 км без зареждане
Пет комбита с 4х4, с които трябва да се внимава
Брюксел приема предложението на България и ще помилва ДВГ
Google Maps намира колата, ако сте забравили къде e паркирана
Франсис Нгану може да се завърне в UFC преди турнира в Белия дом
100 грама убиха мечтата й в Париж: Винеш Пхогат иска олимпийското злато
Полусредна категория на нож: Стивънсън и Лопес готвят битка за титли и топ 5 P4P
Тайсън Фюри намекна за завръщане: Липсва ми рингът, ще се видим през 2026 г.
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар17:34 | 23 апр 2024 г.
19:19 | 1 дек 2023 г.
18:31 | 1 дек 2023 г.
Напиши коментар