В Левски взеха важно решение преди старта на подготовката си. То е свързано с Андриан Краев и Жереми Петрис, пише днес в. „Мач Телеграф“.
Независимо как ще се развие селекцията на тима, едно е сигурно – те няма да пътуват с останалите за Белек, където Николай Костов планира лагер от 14 януари до 8 февруари. Двамата ще стартират заедно с останалите на 12-ти, но ще останат в София, за да чакат развръзка около бъдещето си.
Както е известно, Краев е спряган за второто ниво на футбола в Турция. Оттам е единствената реална оферта за него. Но засега не е ясно дали „сините“ ще я приемат или не.
Петрис пък се спряга за слабаци от елита на Франция, както и за тимове от Италия, където е играл преди да се появи у нас. Двамата на този етап отказват да приемат предложенията, които им отправиха от Левски, за да подновят договорите си с тях. Те изтичат през лятото и от 1 януари Краев и Петрис са свободни да подпишат, с който искат.
Този път от „Герена“ няма да повторят грешката си от есента и постоянно да им правят метани, което не доведе до никакъв резултат. Напротив, Краев и Петрис ще стоят далеч от останалите, за да не тровят обстановката в отбора. „Сините“ си признаха, че са допуснали грешка, след като през есента не спираха да им правят метани с идеята, че ще променят мнението им. Това обаче не се случи.
Краев и Петрис обаче няма да играят повече за Левски, дори и да не бъдат продадени. Естествено, може да се допуснат изключения, но те ще бъдат само в краен случай.
Снимка: БГНЕС







Патриарх Даниил: Можем да се гордеем с българската войнска чест
Елена Петрова: Будителите днес са скромни, тихи и безценни хора
Стара Загора се превръща в дом на иновативното куклено изкуство
Зафиров: Будителството е във всеки, който гради и вярва
Рецептата Dnes: Рулца с пушена сьомга
Радев: Управляващите признаха без свян, че са манипулирали статистиката
Най-интересните коли от автосалона в Токио
И Volvo се предаде - запазва ДВГ поне още 15 години
Audi все още няма RS Q5, но ABT вече направи едно
Легендарно ателие тунингова китайски модел, продаван и у нас
Ронда Роузи: Аз съм най-великата в историята и съм разтревожена за бъдещето на женския ММА
Макс Холоуей иска реванш с Чарлс Оливейра: „Това е битката, която всички искат да видят“
Оскар Де Ла Оя: Дионтей Уайлдър не реализира напълно огромния си потенциал
Карим Мабрук преди SENSHI 29: „Менталната сила е по-важна от физическата – винаги вървя напред!“
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Коментари
Напиши коментар12:50 | 10 яну 2024 г.
12:49 | 10 яну 2024 г.
12:36 | 10 яну 2024 г.
12:31 | 10 яну 2024 г.
12:30 | 10 яну 2024 г.
12:29 | 10 яну 2024 г.
12:08 | 10 яну 2024 г.
11:48 | 10 яну 2024 г.
11:17 | 10 яну 2024 г.
09:10 | 10 яну 2024 г.
Напиши коментар