Легендата на Левски, Стефан Аладжов, даде своето виждане за това какъв човек трябва да замени Станислав Генчев. Той приема решението на шефовете на клуба да се търси чужденец, който да извади „сините“ от тази неприятна ситуация, която се получи в края на годината.
„За съжаление ситуацията не е приятна. Да, треньорът е важен, но трябва да се вземат и още качествени играчи. Някои предполагам, че ще бъдат продадени сега и трябва да се вдигне конкуренцията. Дано нещата да се подредят, защото първенството ще започне скоро. Първият мач е доста тежък. Левски излиза срещу Лудогорец на „Георги Аспарухов“. Винаги Новата година я посрещаме с надежда. И сега е така. Дано 2025-та да бъде по-добра за Левски.
Дай Боже, отборът да спечели отново Купата на България. В крайна сметка, който и да е треньор – трябва да е наясно, че няма особено много време. Мисля, че ако Левски го поеме чужденец, то той ще се справи по-добре с дисциплината и ще въведе повече ред в отбора. Но на „Герена“ има хора, които трябва да го преценят това. Нещата трябва да се променят. Стискам палци да се нареди всичко.
Левски трябва задължително да играе в европейските клубни турнири през следващата година. Това ще помогне и финансово. Затова трябва да се гледа изцяло в тази посока. Дано се случи и Левски да се представи на нужното ниво“, заяви Аладжов пред „Мач Телеграф“.







МС отмени решение на служебния кабинет за пръсканията срещу комари
Радев смени всички областни управители
12 души пострадаха след проливни дъждове в Турция
Председателят на НС Михаела Доцова отива на аудиенция при папа Лъв XIV
Идват най-скъпите летни почивки: Поне 100€ ще е отиване до родното море
Кои са скритите капани при покупка на недвижими имоти?
Renault направи перфектната офроуд играчка за плажа
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Коментари
Напиши коментар14:49 | 28 дек 2024 г.
Напиши коментар