
Левият защитник на Левски Майкон се надъха преди началото на новия сезон. Бразилецът използва профила си в една от социалните мрежи, където публикува индивидуалната си статистика за миналия сезон и отправи послание преди старта на новата кампания.
„Благодарен съм за всяко изпитание, урок и момент през миналия сезон. Готов съм за новите предизвикателства – с вяра, труд и устойчивост“, гласеше съобщението на 25-годишния бранител.
Майкон изигра силен сезон със синята фланелка, участвайки в 32 двубоя във всички турнири, и логично хвана окото на клубове от чужбина. Агентът му призна, че към него има интерес от руски, турски, саудитски и френски тимове. Към тях се присъедини и хърватският Хайдук Сплит, докато този от южната ни съседка е Истанбул Башакшехир.
Коментари
Напиши коментар09:27 | 18 юни 2025 г.
Напиши коментар