Таранът на Левски Мустафа Сангаре направи първи коментар, след като стана ясно, че ще отсъства от терените поне 2 месеца.

Голаджията е получил тежка контузия в коляното по време на победата с 4:3 над Локомотив (София), заради която ще се наложи операция.

Неочакваните ситуации са част от живота.

Дадох всичко за отбора и се гордея, че успях да помогна, въпреки обстоятелствата.

 

 

Имам пълно доверие в отбора, че ще продължи да работи и да остане фокусиран върху нашата цел.

Ще работя всеки един ден, за да се върна по-силен и да бъда готов, когато сезонът навлезе в най-решителната си фаза.

Ще се видим скоро“, написа Сангаре в Инстаграм.