Таранът на Левски Мустафа Сангаре направи първи коментар, след като стана ясно, че ще отсъства от терените поне 2 месеца.
Голаджията е получил тежка контузия в коляното по време на победата с 4:3 над Локомотив (София), заради която ще се наложи операция.
„Неочакваните ситуации са част от живота.
Дадох всичко за отбора и се гордея, че успях да помогна, въпреки обстоятелствата.
Имам пълно доверие в отбора, че ще продължи да работи и да остане фокусиран върху нашата цел.
Ще работя всеки един ден, за да се върна по-силен и да бъда готов, когато сезонът навлезе в най-решителната си фаза.
Ще се видим скоро“, написа Сангаре в Инстаграм.








Кабинетът "Радев" въвежда осигуровки за държавните служители, поскъпване на винетките
В Халкидики забраняват "резервирането" на плажове с чадъри
Изведоха от реанимация едно от децата, ранени в катастрофата в Горна Оряховица
Стефано Сенси е новото попълнение на ЦСКА
Две деца от школата на Славия са загинали на "Тракия", отивали на турнир
Спукана гума вероятно е причина за тежката катастрофа на АМ "Тракия"
Доц. д-р Весела Карамишева: Добрата хидратация е част от грижата за спокойна бременност
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар14:59 | 3 мар 2026 г.
14:21 | 3 мар 2026 г.
Напиши коментар