Наставникът на Левски – Хулио Веласкес, говори преди дербито срещу Локомотив Пловдив в Първа лига. Испанецът призна, че наистина се оглежда за нападател – свободен агент, но тепърва ще става ясно дали ще се стигне до сделка.
Наставникът уточни пред медиите, че битката за титлата ще бъде между отборите в топ 4 и трябва да се внимава срещу Локомотив Пловдив заради битката на „Лаута“, загубена по-рано през сезона.
„Надявам се да направим добър мач, ще опитаме да го спечелим“, сподели испанецът преди битката с Локомотив Пловдив.
„Загубата на Локомотив Пловдив от ЦСКА 1948 не е позитив или пасив за нас. Това е съвсем друг мач. Трябва да уважаваме противника, преди това той направи реми с Лудогорец. Да не забравяме, че вече Локомотив ни победи на свой стадион“, отчете Веласкес.
„Класирането показва, че с отборите в ТОП 4 ще водим битка за титлата. Сега се възстановихме от пътуването до Разград. Има натрупана умора, но то няма да е оправдание никога“, уточни испанецът.
„Наблюдявам футболист, защото с контузията на Сангаре и ситуацията с Фабиен – опциите в атака намаляват. Ситуацията със свободните агенти е сложна. Преценяваме реалните възможности. Нищо не е сигурно на този етап. Ще видим в крайна сметка дали може да дойде играч, който да ни помогне“, призна Веласкес при липсата на нападател.







Адв. Рангелов за убийството в Пловдив: По възраст - деца, по поведение - жестоки и увредени хора
Крис Картър променя "Досиетата Х": По-малко романтика, повече страх
Централна емисия
Ан Хатауей с шеметна визия и изповед за третата бременност
Хитрости, които правят готвенето по-лесно
Мирчев: Вече живеем във война на дронове на 300 км от нас
Cybertruck стана количка с дистанционно в безумен проект
Проблем блокира шофьори и пътници в хибриди на Lexus и Toyota
Jaguar показа интериора на електрическия Type 01
Nissan създаде оръжие срещу аквапланинга
Джамахал Хил иска Джош Хокит при дебюта си в тежка категория
Дакота Дичева претърпя операции и на двете си ръце
Пет категории с преборвания за Балканиадата в Копривница
Ислам Махачев и Иън Мачадо Гари се срещнаха лице в лице преди UFC 330
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Коментари
Напиши коментар11:33 | 8 мар 2026 г.
Напиши коментар