Един от лидерите на Левски – Кристиан Димитров, беше много доволен след успеха с 2:0 над ЦСКА в последното Вечно дерби за сезона. Той призна, че в отбора все още не са говорили за предстоящата почивка.
„Всеки мач излизаме за победа, без значни дали е ЦСКА или друг тим от елита. Не подценяваме никого, играем дисциплинирано срещу всеки съперник“, започна Димитров.
„Нека първо свърши шампионата, после искам да направим добра подготовка и да се подготвим за първенството и Европа“, каза още той.
„Още не сме говорили за почивка и програма, тепърва предстои. Искам да се насладим на днешната победа, а след това ще се подготвим и за последния мач от сезона, както го правим за всеки един двубой“, завърши Димитров.








Повече протеин, по-малко глад - ключът към отслабването
Петна под колата през лятото: Повреда или просто конденз
Лабораторно създаден мозък може да промени лечението на гръбначните травми
Рецепта за здравословен сладолед от плодове
Американската армия се въоръжава с европейски снаряд с обсег от 43 мили
Река Ефрат някога се е вливала в Средиземно море, а не в Персийския залив
Шакира: Мислех се за по-крехка
Велурените чанти се завръщат през лято 2026
Volkswagen вдига цените заради новия екостандарт Euro 7
Новите модели на KIA сами ви пазят от глоби за превишена скорост
10 от най-великите шедьоври на Maserati
В Индия пускат мотоциклети на алкохол
Станка Златева: Българската борба се възражда
Атанас Божилов е готов за следващото предизвикателство
Отличен уикенд за българските таекуондисти на Grand Prix Roma и President’s Cup Europe 2026
Антъни Джошуа: Агит Кабайел има потенциал да властва в тежката категория
Кои храни можем да спасим и кои трябва да изхвърлим?
Доц. д-р Владимир Наков: Има стремеж на интегриране на психичното здраве в цялостното здравеопазване
Болести на перикарда при пациенти с онкологично заболяване
ВМА първа в България с иновативна технология за повишаване безопасността на кръвните продукти
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар