ЦСКА победи Оборище Панагюрище с 1:0 в контролна среща по футбол, играна на стадион "Българска армия" при изключително топло време.

Това бе третата контрола на отбора на ЦСКА, който в първата загуби с 0:1 от Спартак Плевен, а след това победи Б отбора на Литекс с 2:0.

Единственият гол в мача бе отбелязан в 51-та минута, когато влезлият на почивката Радой Божилов центрира от десния фланг и Павел Головодов с глава изпрати топката в мрежата на Ивайло Яначков - 1:0 за ЦСКА.

Контролният мач се игра при свободен вход пред около 4000 зрители на стадион "Българска армия", които непрекъснато скандираха името на любимия си отбор, пееха песни и аплодираха футболистите на ЦСКА.

Треньорът на ЦСКА Христо Янев започна със следния стартов състав: Стоян Колев, Ангел Грънчов, Александър Бранеков, Божидар Чорбаджийски, Миле Кикарин, Борис Галчев, Владислав Узунов, Николай Цветков, Александър Александров, Павел Головодов, Костадин Хазуров. По взаимна договорка между спортно-техническите щабове на двата отбора бяха направени неограничен брой смени.

Следващата контрола на ЦСКА е в сряда, 22 юли, с отбора на Марица Пловдив.