ЦСКА удари с 4:2 Беласица в Гоце Делчев и записа поредна победа в Югозападната "В" група.

Така "армейците" продължават да чупят рекорди, като вече имат 25 победи от 25 срещи с внушителната голова разлика 112-5.

ЦСКА е безапелационен лидер в класирането, а освен това и докосва финал за Купата на България, след като през седмицата разнебити Берое с 2:0 в Стара Загора.

Хеттрик срещу Беласица заби Николай Цветков-Демона, един добави Александър Александров, на два пъти точен за петричани бе Кабранов.

Срещата започна с натиск на ЦСКА, но Хазуров пропусна да вкара оше във втората минута. Отговорът на Беласица обаче бе сериозен.

Само шест минути по-късно Якимов бе изведен сам срещу Стоян Колев, но стреля твърде слабо и изпусна невероятно положение за гол.

В следващите минути се изля порой над Гоце Делчев, който сериозно разпокъса играта. Така се стигна до 17-ата минута, когато Николай Цветков-Демона вкара директно от ъглов удар и ЦСКА поведе в резултата.

Последваха множество пропуски на червените, за да дойде 26-ата минута, когато отново Николай Цветков опъна мрежата на Бела за 0:2.

До края на полувремето ЦСКА контролираше играта, но не се стигне до сериозно положение пред вратата на петричани.

Веднага след почивката Беласица стигна до дузпа, за игра с ръка на цащитник на ЦСКА и Кабранов хладнокръвно намали на 1:2.

В 59-ата минута обаче отново Демона взе нещата в свой ръце и заби хеттрик - 1:3 за ЦСКА. Седем минути по-късно гол за червените вкара и Александър Александров.

След това попадение темпото на игра сериозно падна, като армейците спокойно разиграваха в средата на терена, без сериозни голови ситуации.

До края ЦСКА изпусна няколко ситуации, но в 83-ата минута Кабранов за втори път опъна мрежата на гостите и намали за 2:4. В крайна сметка червените зарадваха феновете си в Гоце Делчев и заслужено си взеха победата.