ЦСКА записа 26-ти пореден успех в Югозападната "В" група. Този път "армейците" се наложиха над Вихрен Сандански на стадион "Българска армия" с 4:0, а точни за "червените" бяха Преслав Йорданов(28', 36'), Станислав Маламов(71') и Борис Галчев(83')

През първата част ЦСКА логично бе по-активният отбор и с голове на Преслав Йорданов в 28-мата минута от дузпа и 36-тата минута "армейците" се оттеглиха на почивка с 2 гола аванс.

Второто полувреме "червените" мушнаха още две попадения. Първо Станислав Маламов успя да се разпише след самостоятелен пробив, а седем минути преди края и Борис Галчев се разписа за да оформи крайния резултат.

По този начин "армейците" записаха 26-та поредна победа във Югозападната "В" група и са едноличен лидер със своите 78 точки.

Двубоят започна с натиск на ЦСКА, но в първите минути на срещата пропуски направиха Ангел Грънчов и Преслав Йорданов.

Кирил Динчев опита изстрел в 20-тата минута на мача, но топката премина встрани от вратата.

В 27-та минута Самир Аясс нахлу в наказателното поле и бе съборен от вратаря на гостите. Главният съдия не се поколеба и посочи бялата точка за изпълнение на 11-метров наказателен удар. Преслав Йорданов застана зад топката и откри резултата на стадион "Българска армия" - 1:0 за ЦСКА!

Осем минути по-късно Преслав Йорданов отбеляза и втория си гол в срещата. Той засече с глава центриране на Станислав Маламов и направи преднината на "армейците" 2:0!

До края на първото полувреме "червените" отбелязаха и трето попадение, но то бе несправедливо отменено от страничния съдия заради засада.

Десет минути след подновяването на играта Песлав Йорданов можеше да оформи своя хеттрик, но топката срещна напречната греда.

В 71-вата минута ЦСКА направи преднината си класическа, а голмайстор този път бе Станислав Маламов. Той получи хубав пас от Борис Галчев и след като елиминира един защитник на гостите, простреля вратаря на Вихрен за трети път!

Така се стигна до 83-тата минута, когато "армейците" отбелязаха и четвърто попадение. Капитанът Боби Галчев успя да прониже вратата на Вихрен с изстрел от около 20 метра.

До края на срещата Костадин Хазуров удари греда и резултата остана непроменен.

ЦСКА - Вихрен 4:0

1:0 Преслав Йорданов - 28' дузпа
2:0 Преслав Йорданов - 36'
3:0 Станислав Маламов - 71'
4:0 Борис Галчев - 83'

ЦСКА: Анатолий Господинов, Кирил Динчев, Божидар Чорбаджийски, Ангел Грънчов, Милен Кикарин, Йордан Йорданов, Борис Галчев (к), Самир Аясс, Станислав Маламов, Николай Цветков, Преслав Йорданов (Костадин Хазуров - 66')

Вихрен: Димитров, Стоев, Иванов, Манолски, Панчев, Митрев, Саватов, Домозетски, Златанов, Николов, Владимиров

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Or9rNF0zz6Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>