Ръководството на ЦСКА благодари на феновете за подкрепата и атмосферата на стадион "Българска армия" снощи по време на мача-реванш срещу Берое за Купата на България. Около 16 000 зрители изпълниха до краен предел капацитета на "Армията" и помогнаха на "червените" да спечелят мача с 2:0 и да се класират за финала.

"Армейци, Футболен клуб ЦСКА желае да поднесе най-искрени благодарности на всички фенове за уникалната подкрепа и атмосфера. Направихте нещо, което не се беше случвало от много, много години. Снощи вие преподадохте поредния урок на тема: "Как се брани любовта и честта на любимия отбор". За пореден път бяхте уникални и неповторими. Изключително щастливи и горди се чувстваме, че извървяхме заедно своя път към финалния мач в турнира. Благодарим ви!", се казва в съобщението на клубния сайт.