Треньорското ръководство на ЦСКА 1948 изрита от отбора трима играчи. Става въпрос за защитника Алекс Илиев и полузащитниците Пенчо Гичев и Мартин Нинов.
От управата на клуба благодариха на триото за приноса им към отбора и им пожелаха много успехи занапред. След днешната тренировка футболистите получиха един ден почивка и от понеделник подновяват двуразовите занимания.
Момчетата на Вальо Илиев се готвят за подновяването на мачовете в четвърта лига през март. Припомняме, че наскоро новият изпълнителен директор на клуба Добрин Гьонов заяви на пресконференция, че ЦСКА 1948 следи ситуацията със стадион "Българска армия" и емблемата на фалиралия ЦСКА.








Катастрофата на "Тракия": Няма данни шофьорът да е заспал, жената е с кръвоизлив в коремната кухина
Централна прогноза
ГДБОП влезе във варненския Район "Приморски": Седем души са задържани
Адска жега на Острова: Пожарна кола експлоадира, фризерите в супермаркетите не работят
Не пренебрегвайте тези сигнали: 7 признака, че кръвната ви захар е висока
"Ние, потребителите": Опаковките са сред основните замърсители
Цените на имотите у нас продължават да нарастват двуцифрено на годишна база
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар12:06 | 30 яну 2017 г.
Напиши коментар