Легендарният бивш футболист и треньор Димитър Пенев застана зад наставника на ЦСКА-София Стамен Белчев след загубата от Левски в 23-ия кръг на Първа професионална лига. ЦСКА-София водеше с 1:0 и изпусна няколко възможности да увеличи преднината си, но допусна обрат до 1:2, което породи спекулации за освобождаването на треньора Стамен Белчев.
"На този етап треньорите не бива да се пипат. В някои отбори имаше вече по две, по три смени. Ами то е трудно и на състезателите да възприемат всички промени. Повечето пъти това води само до загуби. Трябва да се има доверие на треньорите. Един-два мача не е доверие. Трябва да имат достатъчно мегдан - месеци, година", коментира Пената пред "Тема Спорт".
"През първото полувреме ЦСКА-София не успя да затвори мача, а през второто шансът беше на страната на Левски", продължи анализа си Пената, който посъветва да се пишат по-малко лоши неща за треньорите, за да не ги сменят толкова често.







Берлин предлага пари на афганистанци, за да не емигрират в Германия
Върховният съд в Косово отхвърли жалбата за бурки в училищата
Вучич: Службите издирват двама платени снайперисти
Лавина уби седем катерачи в Хималаите
Как активното окачване променя возията на автомобилите
Баба крие класически Lamborghini и Ferrari в гаража си повече от 20 години
Nissan потвърди завръщането на Skyline
Cadillac сложи космическа цена на своя флагман
Кайла Харисън: „Искам да се бия на картата в Белия дом – няма значение срещу кого“
Джейк Пол нападна Нгану: „Страх те е да загубиш от мен“
Георги Шишков спечели бронзов медал на Световното по джудо, Денислав Златанов завърши пети
Пади Пимблет: „Надявам се Джак Дела Мадалена да смаже Ислам Махачев“
Риновируси и напреднала възраст – защо обикновената настинка не е безобидна след 65 години?
Какви методи за лечение на рака на стомаха предлага съвременната медицина?
Нов нехормонален медикамент при менопауза одобри FDA
Памуклийка – древна билка от помощ при съвременни заболявания
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар