Днес по обяд Гриша Ганчев внесе необходимите документи за участие в търга с тайно наддаване за вещите и имуществените права на обявеното в несъстоятелност ПФК ЦСКА АД.
Около 20 часа на официалния сайт на ЦСКА излезе обръщение към феновете на "червените", в което се казва, че още три фирми са подали документи за участие в търга.
Ето и пълният текст без редакторска намеса.
"Армейци,
Днес маските окончателно паднаха. Враговете на ЦСКА излязоха наяве и се опитват да влязат с взлом в нашия дом. Две подставени фирми (Еко Депозит Солюшънс EООД - гр. Пловдив 4004, район р-н Южен, ул. Силиврия No 20А и Интегрис Лаб ООД - гр. София 1138, район р-н Младост, ул. "Борис Рангелов" No 30, тел.+02/4424246) и синът на финансовата директорка на Лудогорец Никола Газдов са подали заявка за участие в утрешния търг за активите на ПФК ЦСКА АД. Ние не може и не трябва да допускаме това да се случи. Емблемата на ЦСКА принадлежи на ЦСКА и на никой друг.
Утре всички на Армията в 12:00 часа. Всички трябва веднъж и завинаги да разберат, че никой не може да се гаври с ЦСКА!
ЦСКА - ТОВА СИ ТИ!"
Крайният срок за подаване на заявките беше днес в 17 ч., а утре в 14 ч. синдик Дора Милева ще отвори всички предложения.
Търгът с тайно наддаване на вещите и имуществените права от масата на несъстоятелността на Професионален футболен клуб ЦСКА АД (в несъстоятелност) е на обща стойност близо 1,65 млн. лв., като включва: недвижимо имущество (земи) за 490 хил. лв., движими вещи за 47 хил. лв. екипи за 16 хил. лв., активи (стоки) за 9 хил. лв., моторни превозни средства за 24 хил. лв., вземания за 88 хил. лв. и търговски марки за 972 хил. лв., съгласно изготвената пазарна оценка.
За участие в наддаването следва да се внесе задатък от 10% от цената, а в последствие наддавачите посочват предложената от тях цена с думи и цифри и подават предложението си в запечатан непрозрачен плик. Офертите се подават от 13 ч. до 14 ч. на 30 март, деня на продажбата, след което ще бъдат отворени от синдик Милева.







Забрани, поверия и традиции за празника на 14 май
Времето в четвъртък: Облачно и дъждовно с температури до 22 градуса
Хороскоп за 14 май 2026: Някои зодии ще намерят хармония и признание
Бухти със сирене, които се обръщат сами
До момента САЩ са похарчили $29 милиарда за войната срещу Иран
Пазарът на труда у нас: Туризмът и търговията водят, производството се събужда
Икономист: Само по-голямо производство може да свали цените трайно
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Люк Рокхолд: Само Анкалаев може да спре Чимаев в полутежка категория
Мохамед Мокаев бързо си уреди нов двубой след отпадането от MVP MMA
Чисора планира реванш срещу Уайлдър
MVP дава повече свобода на бойците със спонсори по екипировката
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар12:35 | 30 мар 2017 г.
09:06 | 30 мар 2017 г.
08:16 | 30 мар 2017 г.
07:25 | 30 мар 2017 г.
07:00 | 30 мар 2017 г.
23:16 | 29 мар 2017 г.
23:04 | 29 мар 2017 г.
Напиши коментар