Футболистите на ЦСКА подновиха тренировки на базата в Панчарево, след като почиваха три дни. В сутрешното занимание се включиха всички играчи без полузащитника Рубен Пинто, който пропусна и лагера в Испания заради контузия
Португалецът претърпя лекарска интервенция, след като получи удар в ребрата по време на контролата с Вихрен и беше засегнат единият му бъбрек. Той ще почива до 20 февруари, след което ще поднови тренировки.
Кристиян Малинов, който пропусна приятелските мачове със Спартак Москва и Тянжин Теда заради лека контузия, започна заниманието със съотборниците си, след което продължи да се подготвя отделно с кондиционните треньори.
Завърналият се от рехабилитация в Германия Андре Монтейро - Укра също стартира заниманието с останалите футболисти, а след това тренира индивидуално по специална програма.
В събота (10 февруари) предстои да се изиграе последната контрола преди старта на полусезона. ЦСКА приема Царско село на стадион "Българска армия" от 13:00 часа.







Радев смени всички областни управители
12 души пострадаха след проливни дъждове в Турция
Борисов: От днес съм сигурен и свободен български гражданин
Председателят на НС Михаела Доцова отива на аудиенция при папа Лъв XIV
Идват най-скъпите летни почивки: Поне 100€ ще е отиване до родното море
Кои са скритите капани при покупка на недвижими имоти?
Осем проблема при Toyota Highlander на старо
Mercedes започна да продава дилърства в Германия
Обновеният бестселър на Jeep получи нов двигател
20 млн евро на километър – това ще бъде най-скъпият път в света
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Шон Стрикланд се завърна като шампион в Xtreme Couture след триумфа на UFC 328
Айсам Чадид „SENSHI Grand Prix ми напомня за великите времена на K-1 World MAX“
Фабио Уордли потвърди: Продължава напред след тежката загуба от Дюбоа
6 упражнения за разтягане преди сън
Ултразвукът вече ще се използва и за унищожаване на вируси
Безплатни кардиологични прегледи в ИСУЛ по повод Световния ден за борба с хипертонията
Кои храни могат да заместят хляба?
Коментари
Напиши коментар13:13 | 7 фев 2018 г.
Напиши коментар