ЦСКА влиза в режим "Без почивка" от днес. През следващите 13 дни играчите няма да имат нито един свободен заради програмата в шампионата. Неделя и понеделник бяха почивни за отбора, като занимания водеше единствено Десподов. Той има да наваксва, след като пропусна седмица заради разтежение. Крилото не пътува за Русе, тъй като бе решено да не се рискува с контузията му.
Тази неделя, на 2 декември, от 17:00 часа ЦСКА гостува на Славия. Двубоят ще се играе на "Васил Левски", въпреки че от ръководството на белите имаха известни надежди да е в "Овча купел". Там обаче още не е поставено осветление. На 6-и, четвъртък, ЦСКА посреща Лудогорец от 17:30 часа. А на 9-и, неделя, червените играят с Верея в Стара Загора от 15:00 часа.
Така графикът на отбора се очертава да е доста натоварен в заключителния етап от сезона. Следващият изцяло почивен ден на тима ще е чак на 10 декември. Последният мач за годината е на 16-и, неделя, срещу Ботев Пд на "Армията" от 17:30 часа.
С по 4 жълти картона в ЦСКА висят 6-има играчи - Бодуров, Пинто, Десподов, Бикел, Лясков и Секулич. При нова санкция правата им ще бъдат спрени за една среща. Не е изключено някой от тях да бъде съхранен срещу Славия, за да не получи наказание за мача с Лудогорец.








Най-късметлийският ден за всяка зодия през юли 2026
Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар01:00 | 28 ное 2018 г.
10:24 | 27 ное 2018 г.
09:22 | 27 ное 2018 г.
Напиши коментар