Треньор от чужбина с мандат за работа от минимум 2 години ще има ЦСКА от лятото. Това е съобщил Гриша Ганчев на фенове на клуба, които са били на среща с него. Присъствали са главно представители на сектор „Г”, който през целия сезон стои зад отбора твърдо.
В момента се търси име, което да е достойно за ЦСКА, пише „24 часа". Много вероятно това да е сърбин с доста добра европейска визитка, чийто договор обаче изтича в края на сезона.
Треньорът ще бъде избран в най-кратки срокове, за да може да започне работа още преди подготовката на отбора и да има дума за селекцията.
В момента ЦСКА се води от Добромир Митов с консултанти Люпко Петрович и Димитър Пенев, след като Любослав Пенев изненадващо си тръгна от Борисовата градина.
Сезонът пък бе започнат от сърбина с английски паспорт Нестор Йевтич, по-известен като Нестор Ел Маестро, който в момента си търси работа.
Строежът на новия стадион на ЦСКА ще започне най-вероятно през януари, за да мине първо обсъждането на подробния устройствен план на Борисовата градина. Датски инвеститор ще помага на Гриша Ганчев и Юлиан Инджов.
Все още обаче не е взето окончателно решение кой от вариантите за ново съоръжение ще бъде избран. ЦСКА няма никакво намерение да излиза от сегашната чаша на стадиона, като единствено теренът ще бъде вкопан надолу, а атлетическата писта ще бъде премахната.








Кабинетът "Радев" приема позицията на България по 21-вия пакет санкции срещу Русия
Поверия и обичаи за празника на 9 юли
Парламентът ще приеме промени в Закона за кредитните институции
Rolls-Royce показа седан за тези, които не търсят само скъпа кола
Производителите откриха тайно оръжие за улавяне на сетивата
Дилъри подготвят „анти-китайски“ план
Каква температура издържат автомобилните гуми?
Българските класици приключиха участието си на Европейското до 20 години
Турки Алшейх постави условие за мача Джошуа – Фюри на „Уембли“
Чад Мендес: Макгрегър може да се завърне триумфално в UFC
Мениджърът на Джоузеф Паркър: Надяваме се скоро да изчистим случая с допинг пробата
Министерството на здравеопазването с оздравителен план за „Бул Био - НЦЗПБ“
Откриха нов механизъм, който може да обясни загиването на нервни клетки при деменция
НЗОК осигури спешно лечение в чужбина за три деца в рамките на два дни
Лято, диети и диня – защо сезонната храна е най-добрият ни съюзник?
Коментари
Напиши коментар09:00 | 16 май 2019 г.
08:57 | 16 май 2019 г.
08:57 | 16 май 2019 г.
08:55 | 16 май 2019 г.
Напиши коментар