Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов не скри гнева си след поредния сезон без трофей за отбора.
"Мисля, че ние сме моралните шампиони. Всеки мач ни беше на 100 процента. Когато играеш честно футбол, се губят точки. Но Лудогорец стана за втора поредна година незаслужено шампион. И миналата година бяхме по-добри от тях.
Едно време за военните се казваше, че имат чест. Такова нещо в българския футбол няма", каза Стоилов след победата над Ботев с 1:0.








Любовен хороскоп: Какво вещаят звездите за вас на 26 юни 2026 г.
Климатичните промени разширяват зоните на смъртоносна морска бактерия, откривана и в България
Демерджиев: 25 души са задържани във Варна, Невзоров даде показания и за ДАНС
15 км опашка се изви на Кримския мост, хората се евакуират ВИДЕО
Икономист: Бюджетът е в червено, след като дефицитът е двойно над установения
Момиче на 12 години е блъснато от каруца в Старозагорско, в болница е
Обявиха посмъртно Любен Димов-син за почетен гражданин на София
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментар07:41 | 25 май 2019 г.
06:46 | 25 май 2019 г.
06:22 | 25 май 2019 г.
06:09 | 25 май 2019 г.
03:05 | 25 май 2019 г.
00:42 | 25 май 2019 г.
00:11 | 25 май 2019 г.
00:04 | 25 май 2019 г.
00:03 | 25 май 2019 г.
00:02 | 25 май 2019 г.
Напиши коментар