Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов не скри гнева си след поредния сезон без трофей за отбора.
"Мисля, че ние сме моралните шампиони. Всеки мач ни беше на 100 процента. Когато играеш честно футбол, се губят точки. Но Лудогорец стана за втора поредна година незаслужено шампион. И миналата година бяхме по-добри от тях.
Едно време за военните се казваше, че имат чест. Такова нещо в българския футбол няма", каза Стоилов след победата над Ботев с 1:0.








Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Работодатели и синдикати се разединиха в оценките си за новия бюджет
Опасни "месоядни" бактерии в морската вода на Европа заради затоплянето
Николов за акцията във Варна: Задържаните са извършители на престъпления
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
ДПС остро осъжда намерението да се закрие Комисията по досиетата
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големи шансове за огромен пробег
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментар00:01 | 25 май 2019 г.
Напиши коментар